Jaký máme názor na plastickou chirurgii?

03. 05. 2013 | † 15. 08. 2013 | kód autora: bqc

 

Pro zahájení našeho blogování se nenabízí lepší téma než názor na plastickou chirurgii.

Zdá se, jako by oblast plastické chirurgie rozdělovala společnost na dva samostatné tábory. Jedni tvrdí, že plastická chirurgie stojí přímo proti přírodě, a že by plastický zákrok v životě nepodstoupili. Druhá skupina je této oblasti více otevřená a vnímá plastickou chirurgii jako pokrok, který posunul medicínu na novou úroveň, která nejen, že napravuje stávající neduhy, ale dokáže člověk posunout k lepšímu obrazu, ačkoli vhodnost jednotlivých zákroků záleží jen a jen na vkusu pacienta.

Ti co plastickou chirurgie odsuzují by si měli uvědomit jednu zásadní věc, plastická chirurgie není jen odrazem krásy, liposukcí, zvětšení poprsí, ale je to oblast, která zbavuje lidi bolesti či problémů, které mohly nastat posttraumaticky nebo zkrátka vrozenou vadou. Klasickým případem je například zmenšení prsou, plastická operace očních víček.

plastická chirurgie

 

Náš názor? My plastické chirurgii fandíme, a víme, že přináší mnoho radosti lidem, které mají starosti se svou fyzickou nedokonalostí a že jednotlivé operace mají vliv jak na tělesnou tak psychickou rovnováhu.

Kromě toho, že podporujeme jak kvalitní kliniky tak servery, které se problematikou plastické chirurgie zabývají. Naštivte například web www.plasticka-chirurgie.info a zjistěte více informací. 


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky zdravi

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.